O nás

Společnost DAWELL CZ s.r.o.

Společnost byla založena v roce 2012 s jasnou vizí a filozofií vybudovat vývojově-výrobní a exportní společnost s nabídkou mobilních odporových a indukčních ohřevů. V začátcích činnosti společnosti se její zakladatelé mohli spolehnout nejen na vlastní dlouhodobé zkušenosti, ale i na znalosti a zkušenosti kolegů v týmu. A právě orientace na dobrý tým byla určitě tím nejdůležitějším krokem k úspěšnému budování společnosti.

Dnes se společnost může pochlubit širokým produktovým sortimentem 15 základních typů ohřevů a prodejem více než 50 000 jednotek do více než 45 exportních destinací.

Součástí rodiny DAWELL CZ je tak celosvětová síť partnerů a zástupců, kteří se starají o prodej a servis mobilních ohřevů DAWELL CZ v desítkách zemí světa.

Expanze společnosti si vyžadovala rozšíření výrobních kapacit, a proto se společnost v roce 2020 rozhodla investovat do vybudování nového, většího výrobního zázemí s výrobní plochou 1 200 m2, což nyní poskytuje určitou záruku dalšího rozvoje společnosti a širší nabídky našim zákazníkům.

Vždyť právě splnit očekávání našich zákazníků je ta zásadní myšlenka společnosti.

 

Potřebujete poradit? Zašlete nám vzkaz a my se vám ozveme.